Optimised for Internet Explorer 8.x+, Mozilla Firefox 4.x+, Google Chrome 10.x+, Safari 4.x+ and Opera 10.x+ with a resolution of 1280x1024px minimum.
Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Flag Maximize
ICF-Train
Učenie sa v tíme založené na IKT v oblasti MKF pre deti

Vitajte v ICF-Train

ICF-Train je projekt Programu celoživotného vzdelávania financovaný Európskou úniou. Je realizovaný 12 partnermi zo 6 európskych krajín a je koordinovaný organizáciou VINCO z Kapfenbergu, Rakúsko. Cielovou skupinou sú odborníci a klienti v oblasti poskytovania služieb a školení v oblasti vcasnej intervencie.
Hlavným obsahom projektu je vývoj kombinácie web2.0 online hodnotiaceho nástroja a online školiaceho nástroja v reálnom case s využitím ICF-CY (MKF pre deti).
Najnovšie správy:

+++ Final Version of ICF-CY Instrument Online ++++ The final version of the ICF-CY Documentation and Assessment Tool is now available HERE


Rýchle Odkazy:

  • Ak chcete čítať o projekte, aktuálne novinky a je to pozadie, choďte na naše Project sekcie!
  • Ak ste ECI profesionálny, pozrite sa na naše "pre profesionálov" oddielu , aby ste videli ponuku nášho projektu na vás!
  • Go directly to our project tools like assessment instrument, online training, online library HERE !
Tento projekt bol financovaný s podporou Európskej Komisie. © 2012-2020 by ICF-Train Project
Táto publikácia reprezentuje výlucne názor autora a Komisia nezodpovedá za akékolvek použitie informácií obsiahnutých v tejto publikácii (dokumente). powered by